Garso inžinerija

Stovyklos programa paremta Tylos Muzikos Studijos programos TYLOS IR GARSO IŠRADĖJAI pagrindu.

Tai nuotaikinga, įspūdžių kupina, interpretacinio ir improvizacinio pobūdžio programa, kurioje kiekvienas dalyvis tampa atlikėju, susipažįstama su bendravimo ir bendradarbiavimo praktikomis, būgnų grojimo technikomis, su galimybe atlikti įvairias/tam tikras ritmines kompozicijas, susipažinti su kvėpavimo praktika, prisiliesti prie terapinių erdvinių instrumentų, kurie padės išreikšti savo jausmus per garsą. Tai kūrybinės raiškos ir improvizacinio pobūdžio veikla, kurioje kiekvienas dalyvis per garsą galės pajusti asmeninį santykį ir ryšį su užsiėmime vykstančiais procesais. Kiekvienas dalyvis atsiskleis kaip solo atlikėjas ir kaip instrumentinės grupės dalyvis. Užsiėmime naudojami perkusiniai mušamieji ir perkusiniai klavišiniai, muzikos terapijos erdviniai instrumentai.

Tai nuotaikinga,išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų,savęs pažinimo ir atradimų pasaulį.

Programos tikslas lavinti meninį-estetinį ir saviraiškos pojūtį, vaizduotę, skatinti malonias emocijas, pasitikėjimą savimi,ugdyti kūrybinius gebėjimus,patiriant muzikavimo džiaugsmą kolektyve ir kaip solo atlikėjas. Edukacine programa siekiama padėti atrasti ir pažinti.

 

Dienotvarkė

 

8.30 Atvykimas

9.00 Ryto Ratas

9.30 Ritminės ir Vokalinės praktikos, Muzikinė Partnerystė-kūrybinės Dirbtuvės

11.00 Darbas Sektoriuose, Individualios instrumentų pamokos.

12.30 Pietūs

13.30 Išvykstamoji sesija ( Garso ir įrašų Studija, Lobio paieškos Mieste, Muzikinės Kultūra Mieste) ARBA Svečių-Edukatorių apsilankymas Studijoje ( Dainuojanti keramika, Sportas ir Ritmas kitaip)

15.00 Muzikiniai žaidimai, Viktorinos, Rankdarbiai, Laisvas laikas Lauke arba Studijos Laisvalaikio  erdvėse.

16.00 Refleksija

16.30-17.00 Išvykimas