Sveikiname gausų būrį paties įvairiausio amžiaus muzikantų, atsiuntusių savo pasirodymų vaizdo įrašus I-ajam Nuotoliniam respublikiniam Festivaliui-konkursui “Su Meile Muzikai” 2021. 175 atlikėjai – pianistai, dainininkai, smuikininkai, pūtikai, mušamieji, gitaristai – parengė išraiškingus ir įtaigius pasirodymus, kurie nuo birželio 12 dienos viešoje vimeo platformoje džiugina klausytojus muzikalumu ir išraiškingumu virtualiame muzikos festivalyje. Tad už nuostabią muzikos šventę VISIEMS Festivalio-konkurso dalyviams yra skiriami atlikėjų diplomai bei atminimo dovanėlės, kurios bus išsiųstos dalyvio anketose nurodytais adresais po rezultatų paskelbimo.

Festivalio-konkurso komisijos nariai visą savaitę po įrašų paviešinimo vertino ir diskutavo tarpusavyje siekiant pažymėti pačius ryškiausius pasirodymus, pelniusius laureato (kiekvienoje kategorijoje išskiriant po vieną ryškiausią pasirodymą instrumento grupėje) ir vieną viso Festivalio-konkurso Grand Prix diplomą. Dėl itin įvairaus pasirodymų spektro ir gausaus ryškių pasirodymų kiekio, organizaotorių ir komisijos sprendimu buvo išskirtos papildomos nominacijos, pažymėtos atskirais diplomais.

I-ojo nuotolionio respublikinio Festivalio-konkurso “Su Meile Muzikai” vertinimo komisijos nariai:

Dr. Virginija Unguraitytė Levickienė (Tylos Muzikos Studija)

Liudas Mikalauskas (Nacionalinis operos ir baleto teatras)

Dr. Ugnė Antanavičiūtė (Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)

Agnė Jurkūnienė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)

Neringa Brukštienė (Tylos Muzikos Studija)

Ąžuolas Paulauskas (Garliavos meno mokykla, Tylos Muzikos Studija)

Ieva Benetienė (J. Naujalio muzikos gimnazija, Tylos Muzikos Studija)

Viktorija Čepinskienė (Kauno 1-oji muzikos mokykla, Tylos Muzikos Studija)

Sergej Krinicin (VDU Muzikos akademija, Tylos Muzikos Studija)

Natalija Kesminienė (Tylos Muzikos Studija)

Elena Muntrimienė (Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, Tylos Muzikos Studija)

Julija Kuzminskienė (Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, Tylos Muzikos Studija)

I-ojo nuotolionio respublikinio Festivalio-konkurso “Su Meile Muzikai” LAUREATO diplomai atitenka:

A Kategorija – Lidija Ramanauskaitė (fortepijono grupė);

                                Lukrecija Verbickaitė (styginių grupė);

                                 Tėja Ožalinskaitė (vokalo grupė).

B Kategorija –  Elzė Samanta Juraškaitė (fortepijono grupė);

                                Elija Laurinaitytė (styginių grupė);

                                Darijus Škėla (vokalo grupė);

                              Gabrielius Martinez Martin (pučiamųjų ir mušamųjų grupė).

C Kategorija – Justė Vingytė (fortepijonas);

                               Emilija Budrikytė (styginių grupė);

                                Emilija Kavoliūnaitė (vokalo grupė);

                                Tautvydas Mažutis (pučiamųjų ir mušamųjų grupė).

D Kategorija – Darja Sučkova (fortepijono grupė);

                                Gabrielė Santockytė (styginių grupė);

                                Akvilė Skersonaitė (vokalo grupė).

E Kategorija – Ieva Danielė (fortepijono grupė);

                               Veronika Mudėnaitė-Savickienė (vokalo grupė).      

I-ojo nuotolionio respublikinio Festivalio-konkurso “Su Meile Muzikai” Grand Prix laureato diplomas ir specialusis prizas ATLIKĖJO ASMENINĖ FOTOSESIJA atitenka:

Matui Niaurai (fortepijonas)

 

Papildomos nominacijos:

Diplomas Už techniškiausią pušiamųjų grupės pasirodymą – Emil Rahimli (B kategorija)

Diplomas Už stilingiausią pasirodymą – Erdvilas Ališauskas (C kategorija)

Diplomas Už žaismingiausiai atliktą pušiamųjų grupės kūrinį – Luknei Rumbutytei (B kategorija)

Diplomas Už užtikrinčiausią pušiamųjų grupės pasirodymą – Augustinui Karaliui (C kategorija)

Diplomas Už išraiškingiausią pušiamųjų grupės pasirodymą – Juliui Šerpetauskiui (C kategorija)

Diplomas Už meniškai įtaigiausią atlikimą – Augustui Šarakauskui (B kategorija)

Diplomas Už geriausiai perteiktą pjesės charakterį – Evelinai Lidžiūtei (B kategorija)

Diplomas Už nuoširdžiausią pjesės atlikimą – Rokui Kazlauskiui (C kategorija)

Diplomas Už muzikaliausią atlikimą – Ievai Liumparaitei (C kategorija)

Diplomas Už geriausią džiazo kompozicijos atlikimą – Vakarei Bivainytei (C kategorija)

Diplomas Už techniškiausią styginių grupės pasirodymą – Saulei Asevičiūtei (D kategorija)

Diplomas Už muzikaliausią Leonard Cohen ,,Aleliuja” atlikimą – Perlai Mickevičiūtei (C kategorija)

Diplomas Už nuotaikingiausią B kategorijos pasirodymą – Ievai Gerulytei (B kategorija)

Diplomas Už įtaigiausią romantinio kūrinio atlikimą – Laurai Vilemienei (E kategorija)

Diplomas Liudo Mikalausko nominacija – Už gražiausią video klipą – Urtei Glikaitei (C kategorija)

Diplomas Liudo Mikalausko nominacija – Už žaismingiausią pasirodymą – Sofijai Skaraitei (A kategorija)

 

Po rezultatų paskelbimo visiems Festivalio-konkurso dalyviams diplomai pirmiausia bus išsiųsti pdf formatu dalyvio anketoje nurodytu el.p. adresu. Parengti spausdinti diplomai, pažymos atlikėjų mokytojams ir atminimo dovanėlės bus išsiųstos dalyvio anketoje nurodytu adresu.  Dėl specialaus Grand Prix apdovanojimo su jo laimėtoju susisieksime tiesiogiai artmiausiu metu. 

Primename, kad visų dalyvių pasirodymus galite peržiūrėti čia: