Susipažinkime

Apie mus

Informacijos gausa, nuolatinis skubėjimas, naujosios technologijos bei nuo pat mažens keliami itin aukšti reikalavimai kiekviename žingsnyje – tokiame pasaulyje gyvename. Pasaulyje, kuriame begalės galimybių, bet tuo pačiu ir nevaldomo triukšmo. Triukšmo, kuris neretai trukdo susikoncentruoti, sutelkti mintis ir atrasti savo tikruosius gebėjimus bei pomėgius.

TYLOS muzikos studijos komandos tikslas atskleisti individualius kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, nepaisant jo amžiaus ar išsilavinimo. Be streso, įtampos bei įvairių aplinkos veiksnių keliamo triukšmo. Juk tik tyloje, susikaupus ir ramiai įsiklausius išgirstame pačius gražiausius gamtos garsus. Ne išimtis ir jautriausios intonacijos muzikoje. Tam, kad jas išgirstume privalome nurimti. Ne veltui daugelis muzikos profesionalų teigia, jog bene didžiausia prasmė kūrinyje slypi pauzėje.

Tylos muzikos studijos mokiniai

Kontekstinis muzikos mokymas

Muzika – menas, mokslas, o gal pramoga? Paklausti šio klausimo, atsakytume: muzika yra visuma. Visuma, kurią atrasti kviečiame, net ir pačiame trumpiausiame muzikos kūrinyje. Tylos Muzikos studijos mokyme siekiame pagrįsto ir prasmingo muzikos teorijos ir praktikos integravimo kiekvieno, tiek individualaus, tiek grupinio užsiėmimo metu. Nuo grojimo pasirinktu instrumentu technikos lavinimo iki muzikos istorijos, kompozitorių stilistikos bei muzikos kalbos subtilybių pažinimo, perteikiamo mokiniui aktualia bei lengvai suvokiama forma.

Individualizuotas mokymo turinys

Nuo ko pradėti: itin vertingos, visiems bendrai taikomos mokymo programos? Ar – kiekvienam mokiniui individualiai sukurto, jo lūkesčiams bei asmenybei pritaikyto mokymo turinio? Tylos Muzikos Studija renkasi pastarąjį. Pasitelkiant profesionalių muzikos pedagogų kūrybiškumą bei psichologų rekomendacijas siekiame sukurti išskirtinį, kiekvieno mokinio lūkesčius bei gebėjimus atitinkantį mokymo turinį bei programą. Akcentuojant asmeninių tikslų išsikėlimą, mokantis individualiu tempu bei gilinant vidinę motyvaciją, skatiname nuolat kurti ir skleistis asmenybei muzikoje.

Mokymosi atmosfera be įtampos

Išgirsti kiekvieną garsą pirmiausia įsiklausius į tylą. Tylą savo viduje. Siekdami ramios, harmoningos bei prasmingos atmosferos kiekvienoje pamokoje pasitelkiame Mindfulness dėmesingumo valdymo ir atsipalaidavimo metodus. Gebėjimas sustoti ir išgirsti save užsiėmimų metu skatina pasitenkinimą ne tik rezultatais, bet ir pačiu mokymosi procesu.