Kviečiame į šventinę edukaciją vaikams!

 Kelionė laiku su Kalėdų klasika

 Kasmet paslaptingam vakarui užgožus vaiskią dienos šviesą nejučia vis dažniau žiebiam žvakeles savo jaukiuose namuose. Čia pat prisimename šventines lempeles, kurios jau visai netrukus puoš miestų ir miestelių stogus. Pamažu pradedame ir vėl niūniuoti Tyliąją naktį bei minkyti tešlą imbieriniams sausainiams…Ir taip kasmet. Laikrodžio rodyklei nuolat sukantis skaičiuojame minutes, valandas, dienas, savaites, metus…Metus, kurie kasmet skamba vis kitaip.

Tylos Muzikos Studija kviečia sutikti gražiausias metų šventes kartu ir pakeliauti laiku su klasikine Kalėdų muzika. Nusikelti 300 metų į praeitį ir pamažu, susipažįstant su ryškiausiais Kalėdų muzikos pavyzdžiais, atkeliauti iki šių dienų. Kelionės metu sutiksite tokius kompozitorius kaip J. S. Bachas, W. A. Mozartas, L. van Beethovenas, P. Čaikovskis, J. Joplinas ir kt. Tapsite barokinio bei klasikinio orkestro muzikantais, operos bei skirtingų instrumentų solistais bei išmėginsite svarbiausius baleto žingsnelius. Pažinsite skirtingus muzikos žanrus – oratoriją, operą, sonatą, preliudą, baletą bei žinoma Kalėdinių nykštukų itin mėgiamas šventines giesmes.

Edukacija skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo amžiaus vaikams. Edukacijos metu darželių bei mokyklų auklėtinius kviečiame ne tik įgyti daug įdomių žinių apie muziką, tačiau ir atrasti Kalėdų senelio dovanas šalia stebuklingojo Tylos Muzikos Studijos pianino (dovanėlių paruošimas derinamas edukacijos rezervacijos metu). Taip pat visiems kartu atlikti šventinę fotosesiją.

Edukacijos kaina grupėms (+- 20 vaikų) – 120 Eur.

Profesionalaus fotografo paslaugos – 65 Eur.

Edukacija vyksta – Tylos Muzikos Studijoje, Putvinskio g. 30, Kaune.

Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai, edukacija yra pritaikoma nuotoliniu būdu. Taip pat galimas išvykstamosios edukacijos formatas (taikomas papildomas mokestis už atvykimą, priklausomai nuo įstaigos, į kurią vykstama lokacijos).

Edukacijos trukmė – 1 val. (papildomas laikas fotosesijai bei Kalėdinių dovanėlių įteikimui).

Registracija ir – laura@tylos.lt

Daugiau informacijos – info@tylos.lt arba tel. 8 628 63349

Kelionė laiku su Kalėdų klasika (1)