Tylos Muzikos Studija

Tylos Muzikos Studija

Esame nuo 2018 metų veikianti naujos kartos muzikos mokykla, siekianti skatinti mokinių meilę muzikai, kuri išliktų visą gyvenimą.


Mūsų ugdymo modelis apjungia profesionalių mokytojų ugdymo stilių, mokiniui pritaikytą mokymo turinį bei muzikos švietimo inovacijas į vieną visumą. Tai leidžia mokymo procesui vykti itin organiškai ir harmoningai.


Greta profesionalaus ugdymo rezultatų siekiame, kad mokymosi procesas sietųsi ne tik su koncentruotu darbu, bet ir padėtų atsipalaiduoti. Šiam tikslui kiekvienos pamokos metu pasitelkiame mindfulness dėmesio valdymo pratimus, kurie ne tik atpalaiduoda, bet ir skatina dėmesio koncentraciją. 


Mūsų mokymo metodai nuolat tobulinami, papildomi tarptautinėmis ugdymo priemonėmis bei programomis, kas mūsų mokiniams leidžia patirti  išskirtinę pažintį ir įkvėpimą muzikos srityje.


Ar norite pradėti muzikinę kelionę jau dabar? Mes – galime padėti Jums atrasti tinkamiausią būdą ir kryptį. Keliaukim kartu.

Tylos Muzikos Studijos komandos tikslas

Mūsų tikslas yra atskleisti kiekvieno mokinio individualius muzikinius gebėjimus, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar išsilavinimo. 

 

Tik nurimus, įsiklausius į vidinę ir aplinkos tylą – galime išgirsti jautriausius gamtos garsus, lygiai taip, kaip ir subtiliausias muzikos intonacijas. Juk ne retai prasmė muzikoje slypi pauzėje. 

 

 

 

…nes tik tyloje iš tikrųjų gimsta garsas… 

0
įkurta
0
mokinių
0
specialistų
0
renginių

Svarbiausios mūsų vertybės:

Profesionalumas

Kūrybiškumas

Nuolatinis tobulėjimas

Maloni ir saugi aplinka

Kontekstinis muzikos mokymas

Muzika – tai menas, mokslas ar tiesiog pramoga? Mūsų atsakymas – muzika yra visuma. Todėl siekiame, kad kiekvienas mūsų mokinys atrastų visumą net ir pačiuose trumpiausiuose muzikos kūriniuose. 

 

Tylos Muzikos studijos užsiėmuose  muzikos teorijos, istorijos, bendojo pažinimo rakusai integruotai perteikiami tiek individualių, tiek grupinių užsiėmimo metu.

 

Mokiniams aktualia ir lengvai suprantama forma – nuo grojimo pasirinktu instrumentu technikos lavinimo iki muzikos istorijos, skirtingų kompozitorių stilistikos bei muzikos kalbos subtilybių pažinimo. 

Individualizuotas mokymo turinys

Ką pasirinkti?

  • Daugelyje ugdymo įstaigų taikomą, visiems bendrai adaptuotą mokymo programą?
  • Ar kūrybikškumu grįstą, individualiai pritaikytą ugdymo modelį, artimiausią  mokinio lūkesčiams ir asmenybei? 

Tylos Muzikos Studija renkasi pastarąjį. Pasitelkiant profesionalių muzikos pedagogų kūrybiškumą ir nuolat tobulinamas tarptautines muzikos ugdymo programas, siekiame sukurti išskirtinį mokymo turinį ir programą, atitinkantį kiekvieno mokinio lūkesčius ir gebėjimus. 

Mokymosi atmosfera be įtampos

Išgirsti kiekvieną garsą pirmiausia įsiklausius į tylą. Tylą savo viduje. 

 

Siekdami ramios, harmoningos bei prasmingos atmosferos kiekvienoje pamokoje pasitelkiame Mindfulness dėmesingumo valdymo ir atsipalaidavimo praktiką. 

 

Gebėjimas sustoti ir išgirsti save užsiėmimų metu skatina pasitenkinimą ne tik rezultatais, bet ir pačiu mokymosi procesu.

Mūsų komanda

Dr. Virginija Unguraitytė Levickienė
Tylos Muzikos Studijos Įkūrėja, pianistė

Virginija Unguraitytė Levickienė – pianistė, meno daktarė, Tylos Muzikos Studijos įkūrėja ir fortepijono mokytoja, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja.

2009 metais įgijo bakalauro diplomą Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje Kauno fakultete (prof. R. Rikterė). Pagal Erasmus mainų programą stažavosi Stuttgarto aukštojoje muzikos mokykloje (prof. H. P. Stenzl). 2011 metais baigė magistro studijas Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijoje (prof. R. Rikterė). Pianistė yra dalyvavusi ir laimėjusi įvairių respublikinių bei tarptautinių konkursų Lietuvoje ir užsienyje (Ukrainoje, Lenkijoje, Suomijoje, Rumunijoje, Italijoje). 2017 metais Virginija Unguraitytė Levickienė Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje apgynė meno daktaro laipsnį tema – “M. K. Čiurlionio variacijų Sefaa Esec ir Besacas eskizai: redagavimo teorija ir praktika”. Pedagoginį darbą su jaunaisiais pianistais dirba 14 metų, jos auklėtiniai ne kartą yra dalyvavę bei tapę laureatais respublikiniuose bei tarptautiniuose jaunųjų atlikėjų konkursuose bei festivaliuose. 2018 metais Virginija Unguraitytė Levickienė įkūrė pirvačią integruoto muzikos ugdymo mokyklą – Tylos Muzikos Studiją.

Gabrielė Bielskytė
Vokalo mokytoja

Gabrielė Bielskytė – Kauno Valstybinio Muzikinio Teatro dainininkė ir aktorė.

Gabrielė Bielskytė – Kauno Valstybinio Muzikinio Teatro dainininkė ir aktorė. Solistė yra baigusi Juozo Gruodžio Muzikos konservatoriją, Birutės Sodaitytės klasėje. Vėliau studijos tęsėsi Vytauto Didžiojo Muzikos akademijoje. Atlikėja stiprina savo vokalinių sugebėjimų subtilybes nuo 2016 metų dalyvaudama meistriškumo pamokose pas dirigentą, vokalo pedagogą bei kompozitorių Derek Barnes (Didžioji Britanija). Gabrielės vaidmenų sąraše galime rasti ir „Paryžiaus katedros“ Esmeraldą, Sero Eltono Johno ir Tim Rice miuziklo „Aida“ Aidos veikėją, bei Elžbietą Michael Kunze ir Sylvester Levay miuzikle „Elisabeth“. 2019 – 2020 m. atlikėja dėstė dainavimą „Orpington music studio“ bei „Semper music studio“ Didžioje Britanijoje. Šiuo metu Gabrielė, kaip dainavimo mokytoja atsiskleidžia Tylos Muzikos Studijoje.

Gailė Markevičienė
Fleitos mokytoja

„Muzika – viena iš Gyvenimo dovanų, o visos pažintys įvyksta ne veltui,“ akcentuoja Tylos Muzikos  fleitos mokytoja Gailė Markevičienė.

Pažintis su muzika artistei prasidėjo ankstyvoje vaikystėje – nuo privačių pamokų, vėliau – Kauno I-osios muzikos mokyklos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos iki Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos. Šiuo metu mokytoja atranda profesinį džiaugsmą ir realizaciją pedagoginėje veikloje. 20 metų patirtis Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, pasiekta metodininko kvalifikacija, išleistas leidinys, mokinių pasiekimai, suformavo savitą ugdymo-motyvavimo sistemą. Gailė, taip pat, fleitos grojimo paslapčių moko ir “Vyturio” gimnazijos Muzikos skyriaus auklėtinius, aktyviai organizuoja muzikinius renginius, dalyvauja vietos bei tarptautiniuose projektuose.

„Fleitos tembras bei melodingumas užburia klausytojus, o atlikėjui leidžia pasinerti į stebuklingą garsų pasaulį – išreikšti savo jausmus šio nedidelio, tačiau plačių techninių galimybių, instrumento dėka,“ – vaizduoja fleitisto sceninę perspektyvą Gailė.

Svajingumu ir aistra muzikai pavergianti fleitininkė gyvenime vertina žingeidumą, platų požiūrį ir kūrybingumą bei skatina besimokančius menininkus siekti to paties.

Elena Muntrimienė
Fortepijono mokytoja

“Muzika nėra natų seka. Tai nuolatinis vienos natos perėjimas per garsą ir tylą.”,- kalbėdama

apie buvimą muzikoje, pamini P. Coelho citatą, Tylos Muzikos Studijos fortepijono mokytoja

Elena Muntrimienė.

Pianistės, fortepijono mokytojos metodininkės, fortepijoninio dueto “Dvi po dvi” narės ir meno vadovės Elenos Muntrimienės veikla muzikoje atsispindi pačiais įvairiausias rakursais. Nuo ankstyvojo amžiaus ji pradėjo mokytis fortepijono meno Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje, vėliau tęsė studijas Kauno J. Gruodžio konservatorijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, čia įgijo muzikos magistro laipsnį. Elena yra sukaupusi daugiau negu 20 metų pedagoginę patirtį, jos mokiniai yra gausybės respublikinių ir tarptautinių konkursų, Italijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Maltoje, Maljorkoje, Lietuvoje, dalyviai bei prizininkai. Plati mokytojos metodinė veikla. Elena Muntrimienė organizuoja koncertus, vedama seminaruose bei atviras pamokas, dalyvauja tarptautinių konkursų žiuri darbe. Už puikius pedagoginio darbo rezultatus yra apdovanota Kauno miesto savivaldybės garbės raštais.

Indra Mažuikaitė Kubiliūnienė
PMUP Muzikinio pažinimo, ukulelės mokytoja, miuziklo, teatro trupių vadovė

Indra Mažuikaitė Kubiliūnienė – kompozitorė, ankstyvojo muzikinio ugdymo mokytoja

metodininkė, muzikos magistrė, mokyklėlės „Aukime kartu“ vadovė.

Daugeliui puikai žinoma kaip šiluma ir teigiamomis emocijomis alsuojančių dainelių bei stambiojo žanro kūrinių – miuziklų, operyčių – vaikams kūrėja. Indros Mažuikaitės kūryba kasmet skamba ne tik šalies, bet ir pasaulio lietuvių mokyklose, Moksleivių dainų šventėse, festivaliuose, TV konkurse „Dainų dainelė“. Itin turtingą pedagoginę patirtį muzikė sukaupė dirbdama Garliavos meno, Kauno M. Mažvydo pagrindinėje, Kauno J. Basanavičiaus, Kauno J. Dobkevičiaus vidurinėje mokyklose bei Kauno darželyje – mokykloje “Tukas”. Preciziškai profesionalaus bei išpuoselėto darbo su mažaisiais patirtimi Indra Mažuikaitė nuolat dalijasi su kitais kolegomis pedagogais savarankiškai vedamuose kvalifikacijos tobulinimo seminaruose.

Natalija Kesminienė
Vokalo mokytoja 

Nori pasikalbėti su savo siela? Dainuok!” , – su šypsena veide ir ugnimi akyse drąsiai taria

nepaprasto talento muzikė Tylos muzikos studijos vokalo mokytoja Natalija Kesminienė.

Vokalo mokytoja – metodininkė, turinti daugiau negu 20 metų pedagoginę patirtį, kamerinio dainavimo magistrė. Sceninės patirties sėmėsi Kauno muzikiniame teatre bei įvairių muzikos grupių sudėtyje. Televizinių projektų – “Chorų karai”, “Šokių dešimtukas”, “Šeimų dainos” – dalyvė. Natalijos mokiniai daugelio jaunųjų dainininkų konkursų dalyviai bei prizininkai. 2019 m. Natalija Kesminienė įgijo tęstinių mokymų diplomą Portugalijos Coimbra universitete, specializuotas kursas Science of the Voice, Speech and Singing.

Rasma Kanienė
Grupinių Muzikos Pažinimo užsiėmimų vadovė, edukatorė

Ankstyvojo muzikos ugdymo mokytoja atliepianti tylą ir susikaupimą garse, – norisi pasakyti,
vos pažinus Rasmą jos vedamose pamokose. Įsiklausyti, išlaukti, pajusti kiekvieną, kad ir patį
mažiausią garselį mokytoja kviečia kiekvieną pirmuosius žingsnius muzikoje žengiančią
asmenybę.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrė, ankstyvojo muzikinio ugdymo programų kursų – B. Bolton (JAV), C. Paduano (Italija), M. Siefke (Vokietija), E. Sachadolskienė (Lietuva), R. Miura (Ispanija), R. Koen (Norvegija) – dalyvė, Rasma Kanienė yra sukaupusi itin vertingą muzikinę patirtyje pedagogikoje. „Džiaugsmingo žingsnio garsų studijos” meno vadovė, Lietuvos Suzuki Asociacijos (LSA) narė, Kauno Suzuki pradinės mokyklos mokytoja metodininkė. Kaip pati pedagogė pažymi, geriausias įvertinimas ugdymo veikloje yra jos vedamuose užsiėmimuose pasiekiama natūrali mokinių motyvacija ir noras mokytis muzikos, atsiskleidžiantis ne tik bendro suvokimo plotmėje, bet ir dalyvaujant bendruomeniniuose mokyklos bendruomenės renginiuose – koncertuose.

Rūta Skudraitė
Fortepijono mokytoja

Pastaruosius 10 metų Rūta Skudraitė sėmėsi muzikinės ir tarpdisciplininių menų patirties
Jungtinėje Karalystėje.

Ten ji baigė fortepijono bakalauro studijas Royal Northern College of Music, jaunimo meninių projektų kuravimą Buckinghamshire New University, bei meno kritikos kursus University of Arts London. Rūta dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose tarpdisciplininio meno projektuose ir kaip pianistė, ir kaip jų kuratorė. Susidomėjusi dėmesingumo ir individualios išraiškos lavinimo technikomis, Rūta ėmėsi veiklų meno ir socialinėje sankirtoje. Vienas iš jos projektų buvo Mančesteryje įkurta Europos menininkų grupė Europia Art Collective, su kuria Rūta rengė parodas, paskaitas, bei performansus. Mokymas Rūtai pirmiausiai yra susitikimas su žmogumi – jo būvio, potencialo, bei išraiškos pažinimas. Intuityviai atsiliepdama į kiekvieno mokinio muzikinės kelionės kryptį bei mokymosi tempą, Rūta stengiasi sužadinti jų natūralų smalsumą apie muziką ir save.

Elvyra Krikščiūnienė
Smuiko mokytoja

„Laikant smuiką, jis liečiasi prie raktikaulio, smakro ir abiejų rankų. Todėl grojant juo, muzika “vibruoja” ne tik dvasioj, bet ir visame kūne. Ir tai sukelia visišką priklausomybę – norisi vėl ir vėl tai patirti,“ – džiaugiasi Tylos Muzikos Studijos smuiko mokytoja Elvyra Krikščiūnienė.

Pedagogika, festivalių bei stovyklų organizavimas, koncertinės kelionės, meistriškumo kursai – tai veiklos, kurios gali apibūdinti smuikininkę Elvyrą Krikščiūnienę. 10 metų dirbdama vaikų muzikos mokyklose Elvyra nuolat ieškojo sistemos, sėmėsi iš įvairių pedagogų įkvėpimo, ieškojo literatūros, kūrė savo pratybas bei eksperimentavo. „Didžiausias džiaugsmas ir atlygis man – kai pavyksta “sustyguoti” trikampį: vaikas-tėvai-mokytojas, ir tuomet matau, kad metodas veikia, kad tai ką darau – atsiperka su kaupu,“ – tvirtina mokytoja. Elvyra yra baigusi Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją smuiko specialybę. Šiuo metu tęsia savo pedagoginę veiklą Tylos Muzikos Studijoje bei Suzuki muzikos mokykloje. Nuo 2010 m. ekspertė tobulinasi žinias Š. Suzuki metodu su mokytoju ekspertu Koen Rens (Belgija, I – III lygis) ir Christophe Bossuat (Prancūzija, IV – V lygis).

Justinas Rimas
Mušamųjų mokytojas

Energija plūstantis būgnininkas Justinas Rimas tiki, kad „muzika leidžia išsilaisvinti,
improvizuoti, skleisti savo mintis bei emocijas instrumento pagalba“

Muzikantas baigė “Kauno 1-ąją” muzikos mokyklą, vėliau mokėsi Muzikos atlikimo VDU muzikos akademijoje – Džiazo skyriuje. Dabar atlikėjas groja Kauno pučiamųjų instrumentų orkestre “Ąžuolynas”. Muzikanto klausymo ir atlikimo repertuare galime išgirsti įvairiausių stilių muziką, todėl ši savybė atsiskleidžia ir pedagogikos sferoje. „Manau, kad būgnininkas turi prisitaikyti prie bet kokių muzikinių stilių ir gebėti atlikti įvairių stilių muziką. Kiekvienas muzikos žanras neša skirtingą emociją ir reikalauja skirtingo pajautimo,“ priduria mokytojas.

Rokas Jurkus
Gitaros mokytojas

„Muzika yra mano malda už laisvą, sąmoningą ir mylintį pasaulį,“ – pažymi Tylos Muzikos
Studijos gitaros mokytojas Rokas Jurkus.

Muzikinis kelias prasidėjo Miko Petrausko muzikos mokykloje ir Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Vėliau, jaunąjį muzikantą patraukė Muzikos kūrybos ir interpretacijos specialybės studijos Aukštojoje muzikos ir šokio konservatorijoje Lilyje, Prancūzijoje. Rokas yra aktyvus gitaros atlikėjas: groja solinius rečitalius, yra vienas iš Kauno tradicinio džiazo grupės B# Band narių, bei kuria meninius performansus. „Esu prigimtinis matematikas pasukęs muzikos keliu, taigi prie muzikos prisiliečiu labai kruopščiai ir turiu nedylančią meilę ritmui,“ – su džiugesiu tvirtina atlikėjas. Augimo kelyje lydėję nuostabūs mokytojai gitaros pagalba įkvėpė atverti savo emocinius potyrius scenoje. Stebėdamas savus mokytojus, Rokas pasisėmė vertingų pamokų, tęsdamas pedagoginę veiklą.

Neringa Brukštienė
Fortepijono mokytoja

„Man smagu kurti pedagoginius uždavinius mokiniams ir matyti, kaip jie skleidžiasi, kaip
kiekvienas individualiai juos priima ir pajaučia,“ – šypsosi fortepijono mokytoja Neringa.

17 metų patirties sukaupusi pedagogikos srityje, mokytoja, tvirtina, kad muzikos mokymas ir darbas su vaikais buvo nuo mažens po truputį augęs tikslas. Muzikantė yra baigusi Kauno 1-ąją muzikos mokyklą, bei LMTA Kauno fakultetą. Atlikėjos karjera tęsėsi Kauno Muzikiniame teatre, kuriame dirbo koncertmeistere 2 metus. Ko turbūt nedaugelis žino, kad Neringa yra aktyvi Garliavos parapijos vargonininkė. Individualias pamokas vedanti Neringa pedagoginėje praktikoje, taip pat, gali pasigirti ir grupiniais užsiėmimais. Ne vienerius metus vedusi mažylių užsiėmimus Tylos Muzikos Studijoje ir Yamahos muzikos mokykloje, ilgą laiką dirbo muzikos mokytoja pradinių klasių mokiniams Erudito licėjuje. Dabar Neringa savo dėmesį nukreipusi į Tylos Muzikos Studijos pedagoginę veiklą.

Kristina Ivanauskaitė-Čiurilienė
Fortepijono mokytoja

“My life is music and music is life” trumpai, bet giliai išreiškė mintį fortepijono mokytoja
Kristina.

Kelionė su fortepijonu prasidėjo Kauno 1-oje muzikos mokykloje iki 4-os klasės, vėliau tęsėsi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje (pas mokytoją ekspertę Birutę Kumpikienę) bei galiausiai Lietuvos muzikos ir teatro muzikos akademijoje (prof. A. Žvirblytės klasėje), kurioje muzikė baigė meno aspirantūrą ir įgijo atlikimo meno licenciato laipsnį. Nuo 2013 m. atlikėja yra tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio organizacinės grupės narė. Tais pačiais metais su fleitininke Vilmante Kaziulyte įkūrė muzikaliai spalvingą kamerinį ansamblį, kurį vėliau pavadino “Duo FluPia” vardu. Kristina yra aktyviai įsitraukusi į Lietuvos kultūrinį gyvenimą organizacinėse arba atlikimo srityse. „Grojant fortepijonu man svarbiausia yra atlikimo kultūra, gražaus garso paieškos, muzikinės minties išjautimas bei patogumo, kūno laisvės siekis net ir techniškai sudėtingiausiuose kūriniuose,“ – pasakoja Kristina. Pedagoginėje praktikoje muzikė stengiasi paryškinti muzikos veiksmingumą džiaugsmingiems įvykiams pažymėti ir paguosti vienišumo akimirkose bei jungiančia jėga suvienyti bendraminčius.

Vilija Žilinskienė
Smuiko mokytoja

„Muzika užpildo gyvenimą spalvomis, skoniais, potyriais. Per ją galime išreikšti savo
jausmus ir emocijas, atsiskleisti kaip kūrėjai ir asmenybės,“ – teigia smuiko mokytoja Vilija
Žilinskienė.

Smuikininkė yra baigusi Kauno J. Naujalio muzikos gimnaziją. Vėliau mokslus tęsė VDU Muzikos akademijoje. Šiuo metu mokytoja dirba Tylos Muzikos Studijoje. Vilija tiki, kad pajusti menkiausius muzikos spalvų pasikeitimus yra kiekvieno menininko privalumas. „Stengiuosi mokinius išmokyti ne tik groti, bet ir pajusti muziką, ją pamilti,“ – mokytoja šypsosi. Mokytoja savęs be muzikos vargiai įsivaizduoja, todėl savo mokinius skatina mąstyti kūrybiškai, jausmų pagalba vystyti savo muzikinį pažinimą bei augti kaip asmenybės.

Greta Baranauskienė
Vokalo mokytoja

Subtili Tylos Muzikos Studijos vokalo mokytoja bei atlikėja Greta Baranauskienė pripažįsta
– „širdis dainuoja tuomet, kai siela džiaugiasi“.

Mokytoja pažymi, kad smagiausia, pas mokinį bei atlikėją pamatyti savitą muzikos pajautimą. Greta baigė Kauno I- ąją muzikos mokyklą (smuikas), o vėliau tęsė mokslus LMTA. Šiuo metu muzikantė ne tik moko, bet ir išeina į sceną kaip Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė. Mokytoja džiaugiasi galėdama su vaikais pasidalinti savo žiniomis, atradimais, pastebėdama nuo ankstyvų karjeros laikų, kartu su savo dėstytojais, gabumus mokyti ir skleisti meilę muzikoje.

Odilija Luciukaitė
Grupinių užsiėmimų mokytoja
Mokytoja Odilija kviečia 3-6 metukų vaikus į muzikos pažinimo pamokas šeštadieniais Tylos muzikos studijoje.

Su džiaugsmu pristatome naują muzikos pažinimo mokytoją Odilija Luciukaitė, kuri nuo gruodžio prisijungia prie šauniosios Tylos muzikos studijos komandos. Odilija dar nuo mažens svajojo tapti mokytoja. Jos pagrindinis tikslas – mažiesiems muzikos tyrinėtojams perduoti savo puoselėjamas gražiausias menines vertybes, padėti kiekvienam atrasti savo mėgiamiausią muzikinį kūrinį ir apgyvendinti jį savo mažoje širdelėje.  

Vaidas Kasparavičius
Mušamųjų mokytojas

„Atkakliai ir kryptingai siekti savo užsibrėžtų tikslų, priimti iššūkius ir drąsiai imtis
iniciatyvos yra bet kokios sėkmingos veiklos sudedamoji dalis,“ – motyvuoja Vaidas.

Vaidas Kasparavičius – talentingas atlikėjas būgnininkas, savo karjerą nuspalvinęs įvairiausiomis kaip atlikėjo galimybėmis. Muzikantas dirbęs Kauno Valstybiniame muzikiniame teatrę mušamųjų grupės reguliatoriumi, koncertinėje įstaigoje ,,Kauno Santaka”, Kauno Pučiamųjų instrumentų orkestre ,,Ažuolynas“ mušamųjų grupės atlikėjumi. 2016 – 2018 m. pasižymėjo kaip Kauno Bigbendo būgnininku. Be to, Vaidas dalyvavo 2012 – 2015 m. Tarptautiniame festivalyje ,,Operetė Kauno pilyje“ ir 2013 – 2014 m. TV3 projekte ,,Romeo ir Džiuljeta“. Dabar atlikėjas groja Kauno miesto simfoniniame orkestre, yra Lino Adomaičio ritmo grupės atlikėjas, bei muzikinio projekto ,,We Love DAFT PUNK”, prodiuseris, muzikantas. Taip pat, jam teko dirbti su tokiais atlikėjais kaip: Liutauras Janušaitis, Vidas Bareikis, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Jurgis Bruzga, Egidijus Sipavičius, Vaida Genytė, Justė Sakalytė, Julija Jagorova. 2012 m. atlikėjas atliko praktiką Sankt Peterburgo N. A. Rimskio – Korsakovo koservatorijoje. O 2017 – 2021 m. Vytauto Didžiojo Universitete, Muzikos akademijoje, įgijo atlikimo meno bakalaurą. Nuo 2015 metų Vaidas dirba kaip privatus, bei Tylos Muzikos Studijos mušamųjų instrumentų mokytojas.

Viktorija Varapnickienė 
Fortepijono mokytoja

Viktorija Varapnickienė -fortepijono vyr.mokytoja,koncertmeisterė. 

Savo muzikinę kelionę pradėjo Klaipėdoje, E.Balsio menų gimnazijoje (mok. M.Vizgaudienės fortepijono klasėje) 2006 metais baigė bakalauro, 2008 metais magistrantūros studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje,prof Z. Ibelhaupto fortepijono klasėje. Studijų metais Viktorija aktyviai dalyvavo koncertinėje veikloje, kaip solistė, koncertmeisterė,  kamerinio ansamblio dalyvė. Taip pat yra kelių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė  bei diplomantė. Pedagoginę veiklą pradėjo dar būdama studentė, šiandien skaičiuoja jau 16-tus metus. Jos mokiniai yra kelių tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatai ir diplomantai. 2012 metais Viktorija su savo kolege susibūrė į fortepijoninį ansamblį „ Dvi po Dvi“ . Duetas tapo dviejų tarptautinių konkursų pirmos vietos laureatėmis ,taip pat laimėjo du Grand Prix bei surengė savo koncertą festivalyje „ Della Valle Dell‘ Orfento “Italijoje. Veliau sekė dueto rečitaliai Kauno valstybinėje filharmonijoje , Kauno Menininkų namuose. Nuo 2017metų „ Dvi po Dvi“ aktyviai koncertavo visoje Lietuvoje , su daug populiarumo sulaukusiu edukaciniu kino muzikos projektu.

Karolina Jankauskienė
Grupinių mažylių užsiėmimų vadovė

Mažylių „užkalbėtoja“ vadinama bei grupinių užsiėmimų vadovė Karolina Jankauskienė
bene kiekvienam mokiniui padeda atverti pirmuosius muzikinius potyrius ritmo ir melodinių
pratimų pagalba. Kaip pati teigia: „su empatija, lengva įsijausti į atliekamą muziką,
dainuojant perteikti savo jausmus ir emocijas.“

Muzikantė savo meilę muzikai pajautė dar nuo mažų dienų. Dar darželyje Karolina pradėjo lankyti folkloro ansamblį. Vėliau, sekė mokyklos ansambliai, dainavimo ir dirigavimo pamokos Juozo Gruodžio konservatorijoje. Kol galiausiai mokytoja save atrado studijose LMTA. Baigusi mokslus Karolina pradėjo dirbti su vaikais Panemunės pradinėj mokykloj ir lopšelyje-darželyje „Varpelis“. Šiuo metu mokytoja dirba Tylos Muzikos Studijoje užsiėmimų „Dainuok su Manimi, Mamyte ir Tėveli“ bei „FamilyLab acadamy“ muzikos programos vedėja. Taip pat, atlikėją galime išgirsti Kauno mišraus choro „Saluto“ pasirodymuose. Taigi, muzika Karolinos gyvenime auga ir plečiasi įvairiais atspalviais.

Barbora Krinicinaitė
Administratorė, viešųjų ryšių koordinatorė

„Muzika – tai nepertraukiamas ratas – ji sugrįžta su kiekviena emocija, su kiekvienu
prisiminimu,“ – šypsosi Tylos Muzikos Studijos administratorė Barbora Krinicinaitė.

Nors studijoje Barboros veikla neapima muzikinės išraiškos, asmeniniame gyvenime ji pripažįsta, su muzika pradėjusi pažintį jau seniai. Nuo mažų dienų Barborą žavėjo dainavimo subtilybės, pradėjus vokalo pamokas mokytojos Irenos Ašakaitės klasėje ir pratęsus privačius muzikos užsiėmimus pas Raimondą Navickienę. Nuo 2013 m. – 2019 m. mergina mokėsi Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, grojo fortepijonu, gitara bei mokėsi bel canto dainavimo pas solistę, mecosopraną Ritą Novikaitę. „Mokymasis muzikos šiuo metu pristabdytas, tačiau tikrai nenutrauktas,“ – tvirtina Barbora. Kaip besimokanti studentė, administratorė tęsia savo profesinį išsilavinimą VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, Viešosios komunikacijos katedroje. Tylos Muzikos Studijoje Barbora Jus pasitiks su šypsena ir puodeliu kavos.

Viktorija Smailytė
Arfos mokytoja

Žavingoji arfos mokytoja Viktorija Smailytė ne tik pedagogikos srityje, bet ir scenoje laviruojanti
muzikantė. Arfininkė mokėsi arfos meno Juozo Gruodžio konservatorijoje ir LMTA.

Šiuo metu Viktorija groja simfoniniame orkestre, šiuolaikinės muzikos ansamblyje NB8 ART, muzikuoja solo ir ansambliuose "BassGliss", "Fa Trio". „Muzika man yra laisva kūrybinė kalba. Arfa yra nuostabus instrumentas šiai kūrybinei kalbai atlikti,“ – imponuoja mokytoja. Arfininkė dirbusi Klaipėdos muzikiniame teatre, 2008 – 2015 metų – Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, o nuo 2009 metų tęsia orkestrinę veiklą Kauno miesto simfoniniame orkestre. Kaip pedagogė, Viktorija dirba Kauno sakralinės muzikos mokykloje, nuo 2014 m. – 2015 m. – Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje bei Tylos Muzikos Studijoje. Viktorijos pedagoginėje veikloje išreiškiamas noras skleisti savo surinktas žinias, bei kuo įdomiau pateikti muziką kaip meną.

Ieva Benetienė
Fortepijono mokytoja

Tylos Muzikos Studijos fortepijono mokytoja bei koncertmeisterė. Muzikantė baigusi J. Naujalio muzikos gimnaziją, J. Gruodžio konservatoriją bei LMTA Kauno fakultetą (dabartinę VDU Muzikos akademiją).

Kaip pedagogė I. Benetienė dar dirba J. Naujalio muzikos gimnazijoje, A. Kačanausko muzikos mokykloje. Taip pat, pianistė yra 20 metų pradirbusi koncertmeistere. I. Benetienė yra užauginusi ne vieną įvairių konkursų laureatą, tikindama, kad jaučiant pagarbą ir meilę mokiniui, rezultatai gali maloniai nustebinti. „Muzika tai universali, visiems suprantama kalba, padedanti išsakyti savo jausmus. Mano pedagoginio darbo kredo – pagarba ir meilė mokiniui. Juokaudama sakau, kad savo darbe aš užsiauginu tikrus draugus….“

Julija Kuzminskienė
Saksofono mokytoja

“Mano šūkis – Pagarba kultūrai ir žmogui, sąžiningam darbui, disciplinai ir kilniai motyvacijai!” – tikina Julija Kuzminskienė

 

J. Kuzminskienė baigė  Lietuvos muzikos ir teatro  akademiją, saksofono klasę. 

Turėjo garbės mokytis pas žymius ir puikius savo srities muzikos profesionalus: Česlovą Lukenską, Liną Klebauską, Vytautą Labutį, ir Petrą Vyšniauską.

Atlikėjai teko studijuoti Europoje,

Ispanijoje Lotynų Amerikos,

Ispanų tradicinės ir folklorinės muzikos. J. Kuzminskienė grojusi daugybėje koncertų  su įvairiais  Lietuvos ir užsienio kolektyvais, garsiais atlikėjais.

Šiuo metu dirba  Kauno  Santaka – Bigbende, Kačanausko muzikos mokykloje ir Tylos Muzikos Studijoje. 

Atlikėja nuolat koncertuoja, turi didelę patirtį pedagoginiame darbe.


Pasak mokytojos: “Tobulėjimas muzikoje – tai malonumas, nepailstantis hobis, įdomus žinių plėtimas, grožio raiškos pajautimas.”

Sergejus Krinicinas
Gitaros mokytojas

“Atlikėjo išraiška bei elegancija priminė didžiojo maestro Linareso kūrybą. Susirinkę klausytojai rečitalio metu pajuto visus nuostabiai muzikalaus atlikėjo sugebėjimus, kurie jausmingai ir karštai buvo publikos įvertinti.”, – muzikos kritikas Ch.Parrilla apie S. Krinicino rečitalį prestižiniame A.Segiovijos gitaros festivalyje Ispanijoje.

Tylos muzikos studijos gitaros mokytojas Sergejus Krinicinas yra vienas žymiausių Lietuvos gitaristų, aktyviai koncertuojantis solo, bei įvairių ansamblių sudėtyje, Baltijos Gitarų Kvarteto narys. S. Krinicinas yra Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos magistras, dvejus metus stažavęsis Maskvoje pas garsų rusų gitaristą ir pedagogą Aleksandrą Frauči. Aktyvią koncertinę veiklą profesionalus muzikas derina su pedagogine praktika. 2001 metais jo iniciatyva J. Naujalio muzikos gimnazijoje buvo įkurta gitaros klasė, kurios ugdytiniai ne kartą tapo respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatais. Nuo 2011 metų docentas S. Krinicinas dėsto Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijoje.

Aistė Tomkevičiūtė-Pajaujienė
Vokalo mokytoja

Aistė Tomkevičiūtė-Pajaujienė Muzikos akademijos, Džiazinio dainavimo absolventė, dar
žinoma sceniniu vardu Aistay. Įvairių televizijos projektų dalyvė, aktyviai koncertuojanti
dainininkė ir dainų kūrėja.

Vokalinius gebėjimus išugdžiusi džiazinio dainavimo studijose VDU MA, pasitikėjimo savimi įgijusi „Chorų karuose“, o publikos palankumą ir žinomumą pelniusi „Lietuvos balso“, “Eurovizija”, “Du balsai – viena širdis” projektuose. Dainininkės kūrybinė veikla įvairi ir spalvinga: pirmuosius lietuviškus kūrinius išleido kartu su Einiumi Jaručiu, vėliau bandė eksperimentuoti su šokių, elektroninės, latino muzikos stiliais, o nuo 2019 metų bendradarbiaudama su Kasparu Barisu kuria savo autorines dainas.

Povilas Lukaševičius
Violončelės mokytojas

„Mokysimės būtinų techninių sugebėjimų bei teorinių žinių, kurių dėka sieksime muzikinės saviraiškos ir laisvės.“ – Povilas Lukoševičius

P. Lukoševičiaus profesinės veiklos istorijoje: darbas Tylos muzikos studijoje, Kauno miesto simfoniniame orkestre, Mikroorkestre, NiCO, Fluorescence, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Violončelininkas studijavęs Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (LMTA) Atlikimo meną. Mokytojo individualių violončelės pamokų esmė – sutelkimas į savęs atradimą per muziką. 

Inga Baršauskienė
Fortepijono mokytoja

„Manau be muzikos gyvenimas būtų nykus ir bespalvis. Ji tinka kiekvienai nuotaikai, kievienai dienai, kiekvienam skoniui. Tai tobuliausia pasaulio kalba, kurios turiu galimybę išmokyti kitus.” – Inga Baršauskienė.

Inga Baršauskienė mokėsi Kauno 1 muzikos mokykloje, vėliau tęsė mokslus J.Gruodžio konservatorijoje, Kaune bei LMTA, Vilniuje. Šiuo metu fortepijono mokytoja dirba Tylos Muzikos Studijoje ir Kauno 1 muzikos mokykloje. Savo veikloje mokytoja išskirtinį dėmesį teikia gerai emocijai, tarpusavio ryšio su mokiniais kūrimui.

Laura Jakštienė
Specialistė finansiniais ir švietimo klausimais

„Švietimo konsultavimas gali plėtotis tik turint tvirtą vertybinį pagrindą, kurį sudaro šešios vertybės: atvirumas, augimas, tvarumas, autentiškumas, partnerystė ir etiškumas,“ – teigia Tylos Muzikos Studijos finansų ir švietimo specialistė Laura Jakštienė.

Laura Jakštienė, turinti 23 metus pedagoginės patirties, baigė Vilniaus pedagoginiame universitete ikimokyklinį ugdymą ir įgijo auklėtojos kvalifikacinį laipsnį. Vėliau Vytauto Didžiojo universitete baigė švietimo vadybos magistro studijas. Tylos Muzikos Studijoje Laura dirba nuo 2019 m. rugsėjo 10 d.

Artūras Kelpša
Klasikinės gitaros mokytojas

Artūras Kelpša – gerai žinomas vyresnės kartos atlikėjas ir pedagogas. Kaip atlikėjas yra koncertavęs su žymiais Lietuvos ir užsienio dainininkais, smuikininkais, fleitininkais, pianistais.

Kaip solistas yra koncertavęs su keturių šalių orkestrais. Artūras įrašė ir išleido ne vieną kompaktinę plokštelę bei dalyvavo įvairių šalių radijo ir televizijos laidose. Jo mokiniai įstojo į Prancūzijos, Olandijos, Belgijos aukštąsias muzikos mokyklas, vedė daug meistriškumo pamokų. Muzikas, taip pat, užėmė Kauno miesto kultūros skyriaus vedėjo, Kauno Kamerinio orkestro direktoriaus pareigas, dirbo su Ispanijos, Olandijos, Italijos, Vokietijos žymiausiais muzikos vadybininkais.

Pažadink savo svajonę

Jau šiandien galite užpildyti registracijos formą