Festivaliai ir konkursai

Tylos-muzikos-studija-fortepijonas

III RESPUBLIKINIS FESTIVALIS-KONKURSAS "SU MEILE MUZIKAI" 2023/2024

Apie

TYLOS MUZIKOS STUDIJA beplėsdama savo idėją skleisti profesionalų, individualia mokymo programa grįstą šiuolaikinį muzikos ugdymą ir suteikdama galimybę išreikšti save visiems, norintiems pažinti muzikavimo meną nepaisant amžiaus ar išsilavinimo, kviečia nerti į azarto, muzikavimo džiaugsmo, bendravimo bei bendradarbiavimo kupiną konkursų ciklo “SU MEILE MUZIKAI” pasaulį!

 

Todėl kviečiame VISUS mylinčius ir neabejingus muzikai atlikėjus išreikšti save antrajame Respublikiniame festivalyje-konkurse “SU MEILE MUZIKAl”, kuris šiemet išsiskleis net trimis etapais: DRAUGE. BALSAI. SOLO. 2023 m. gruodį kviečiame dalyvauti įvairios sudėties instrumentinius ansamblius; 2024 m. vasarį – muzikuojančius savo asmeniniu instrumentu, balsu, solistus bei vokalinius ansamblius; o 2024 m. balandį varžysis solistai instrumentalistai.

Respublikinis festivalis-konkursas  “SU MEILE MUZIKAI” – tai bene vienintelis tokio pobūdžio renginys, kuris yra be amžiaus apribojimų, o dalyviai skirstomi ne pagal amžiaus grupes, o pagal pasirengimo lygį. O visų svarbiausia – mokinio ir mokytojo bendradarbiavimas su MEILE MUZIKAI, kuri trunka visą gyvenimą!

Grand Prix laureatų įrašai