NAUJAMETINĖ DIENOS STOVYKLA „PRADĖKIME METUS MUZIKALIAI!“ 6-10 M. VAIKAMS 2024 M. SAUSIO 2-5 D.

Tylos Muzikos Studija tiki, kad kokybiškas muzikinis ugdymas yra raktas į sėkmingą meninę bei tolimesnių veiklų vystymosi ateitį. Be to, jauniesiems muzikantams svarbu patirti džiaugsmą ir motyvaciją mėgautis muzikinio švietimo galimybėmis. Todėl aktyviai skatiname dalyvauti įvairiose mūsų rengiamose stovyklose, apie kurias plačiau sužinosite Tylos Muzikos Studijos naujienlaiškiuose. Kviečiame tapti pirmaisiais sužinančiais apie Tylos Muzikos Studijos renginius ir stovyklas, užsiprenumeruojant mūsų naujienlaiškį!


2024 M. SAUSIO 2-5 D.
Žiemos dienos naujametinė stovykla kviečia vaikučius nuo 6 iki 10 metų smagiai ir įdomiai praleisti artėjančias šventines atostogas kartu!
 
Ar jūsų vaikas nori išbandyti save muzikoje ar susipažinti su kokiu nors instrumentu? O gal tiesiog nori linksmai ir produktyviai praleisti laiką žiemos atostogų metu? Visa tai padaryti kviečiame NAUJAMETINĖJE dienos stovykloje .
Stovyklos metu, norintiems bus galimybė išbandyti save grojimo pamokose pasirinktu muzikos instrumentu.
 
Stovyklos metu laukia:
  • integruotos muzikos pažinimo veiklos kiekvieną dieną su ypatingais Tylos Muzikos Studijos pedagogais;
  • interktyvios muzikos edukacijos;
  • žaidimai ir smagus laikas kartu!

Kaina: 169 eur. (su pietumis). Jei pageidaujate individualių muzikos pamokų, už papildomą mokestį galime suderinti individualias grojimo/dainavimo pamokas.

Akimirkos iš praėjusių stovyklų