Kūrybinės dirbtuvės “Kuriu misteriją tarp žemės ir dangaus”

Tik tyloje iš tikrųjų gimsta garsas – akcentuojama Tylos Muzikos Studijos ugdymo koncepcijoje, kurios vienas iš tikslų yra suteikti galimybę mokytis bei išreikšti save visiems, norintiems pažinti muzikavimo meną nepaisant amžiaus ar išsilavinimo!

Pirmą kartą Tylos muzikos studijos komanda kviečia į kūrybines dirbtuves, kur kūrybingi, artistiški mokiniai ir muzikos, teatro ar šokio mokytojai per įvairias menines veiklas – pasitelkdami kūną, balsą, instrumentus ir fantaziją – ties mistinį kelią per žemę, vandenį, ugnį iki pat dangaus.

Inspiracijoms bus naudojami baltų mitologijos elementai. Kūrybos procesas vyks keturiose grupėse, apjungiant jas galutiniam išpildymo procesui. Kūrybinių dirbtuvių metu, jungtinė mokinių ir mokytojų komanda, taikydama grupinio, individualaus ir savarankiško mokymo bei bendradarbiavimo metodus, sukurs muzikinį projektą, nereikalaujantį išankstinio pasiruošimo ar ilgo rezultato laukimo. Susipažinę ir išsiaiškinę pagrindinių pasaulio elementų – žemės, vandens, ugnies ir oro – prigimtį ir mitologinę prasmę, dalyviai išlaisvins kūrybines galias, sukurdami misteriją „Tarp žemės ir dangaus“.

LEKTORĖS 

Indra Mažuikaitė Kubiliūnienė – kompozitorė, muzikos raiškos bei chorinio dainavimo pedagogė, Tylos muzikos studijos Miuziklo trupės vaidovė. Indros Mažuikaitės kūryba kasmet skamba ne tik šalies, bet ir pasaulio lietuvių mokyklose, Moksleivių dainų šventėse, festivaliuose, TV konkurse „Dainų dainelė“. Preciziškai profesionalaus bei išpuoselėto darbo patirtimi Indra Mažuikaitė nuolat dalijasi su kitais kolegomis pedagogais savarankiškai vedamuose kvalifikacijos tobulinimo seminaruose.

Rasma Kanienė – ankstyvojo muzikos ugdymo specialistė atliepianti tylą ir susikaupimą garse, Tylos muzikos studijos Muzikos pažinimo grupinių užsiėmimų vadovė.  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrė, ankstyvojo muzikinio ugdymo programų kursų – B. Bolton (JAV), C. Paduano (Italija), M. Siefke (Vokietija), E. Sachadolskienė (Lietuva), R. Miura (Ispanija)  – dalyvė, Rasma Kanienė yra sukaupusi itin vertingą muzikinę patirtį pedagogikoje. Įsiklausyti, išlaukti, pajusti kiekvieną, kad ir patį mažiausią garselį mokytoja kviečia kiekvieną pirmuosius žingsnius muzikoje žengiančius, o tuo pačiu ir ilgą kelią nukeliavusius.

DATA  –  2022 lapkričio 3-4 dienomis

LAIKAS – 9:00 – 14:00

VIETA – Tylos Muzikos Studija, Putvinskio g. 30, Kaunas

KAINOS (už abi dienas):

Mokytojui – 50 Eur (visi kūrybinių dirbtuvių dalyviai pedagogai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.)

Mokiniui – 75 Eur  (visi mokiniai gaus kūrybinių dirbtuvių dalyvio diplomus.)

DALYVIAI
Dalyvauti kviečiami mokiniai (nuo 10 iki 16 metų) ir mokytojai (muzikos, teatro, šokio)*, 

arba mokytojo-mokinių komandos.

REIKALAVIMAI DALYVIAMS

Kviečiame dalyvauti kūrybiškus, atvirus teatrališkumui ir meninei išraiškai mokinius ir mokytojus. Neprivaloma, tačiau pageidautina apgalvoti ar pasiruošti atlikti, laisvai pasirinktą muzikos (pvz. daina), šokio, teatrinį kūrinį ar jo fragmentą žemės, vandens, ugnies arba oro tematika. Jei dalyvauja mokytojo-mokinių komanda, galima pasiruošti/apgalvoti vieną bendrą kūrinį.

Dalyvio apranga – judesių nevaržanti, patogi apranga, be lauko avalynės. 

REGISTRACIJA:

Kūrybinių dirbtuvių registracija vykdoma iki spalio 28 d. 23:59 užpildžius internetinę anketą

Registracija mokytojams – https://www.kpkc.lt/renginiai/kuriu-misterija-8-val/

Registracija mokiniams –  Registracijos anketa.

Registracija gali būti stabdoma anksčiau, užsipildžius visoms laisvoms vietoms.

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama. Apie savo sutikimą/nesutikimą informuokite registracijos anketoje. Renginio akimirkos bus talpinamos Tylos Muzikos Studijos internetiniame puslapyje ir www.facebook.com/tylosstudija.

PAŽYMĖJIMAI

Visi kūrybinių dirbtuvių dalyviai pedagogai gaus Kauno švietimo inovacijų centro  kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus, o mokiniai – Tylos Muzikos Studijos kūrybinių dirbtuvių dalyvio diplomus. 

TĘSTINUMAS

Pasiekus sėkmingą, aukštos meninės vertės rezultatą kūrybinių dirbtuvių metu, planuojamas viešas misterijos pristatymas Kauno miesto ir rajono bendruomenei.

Daugiau informacijos – renginiai@tylos.lt arba 8 682 97500

 

*Dalyvių skaičius ribotas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *