II respublikinio festivalio-konkurso “Su Meile Muzikai – SOLO” vertinimo komisija

 

BEATA PREISAITĖ-ŠIDIŠKIENĖ – fleitininkė, J. Gruodžio konservatorijos fleitos mokytoja, Kauno miesto simfoninio orkestro narė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos doktorantė. Kaip solistė Beata yra koncertavusi su Kauno miesto simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Pietų Kalifornijos filharmonijos bei Kalifornijos Fulertono universiteto orkestru. Fleitininkė taip pat yra grojusi Danijos nacionalinio radijo orkestro, Kopenhagos filharmonijos bei kitų orkestrų sudėtyje, o su kamerinės muzikos

ansambliais yra dalyvavusi tarptautiniuose muzikos festivaliuose: „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“,„Druskomanija“, „Pulsar festival“, „DSQ festival“ (kartu su vienu garsiausių Europoje – Danijos styginių kvartetu) ir kituose. Beatai yra įteiktas LR prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštas už muzikinius pasiekimus.

 

 

 

 

 

 

ROBERTAS LOZINSKIS yra vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos pianistų. 2015 m., VII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse Vilniuje, Robertas laimėjo I-ąją vietą, publikos simpatijų prizą bei specialųjį prizą už geriausią M. K. Čiurlionio kūrinių atlikimą. Robertas nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais, yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Karališkuoju Škotijos nacionaliniu, Klaipėdos kameriniu, Kauno simfoniniu bei kitais orkestrais. Pianistas ypatingai daug dėmesio skiria kamerinei

muzikai, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką bei užsiima pedagogine veikla – yra vienas iš Nacionalinės moksleivių akademijos muzikos sekcijos vadovų. Robertas yra fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ įkūrėjas bei meno vadovas. 2016 m. kartu su klarnetininku Žilvinu Brazausku ir violončelininke Natania Hoffman įkūrė „Trio Agora“.

 

 

 

 

 

 

 

VIRGINIJA UNGURAITYTĖ-LEVICKIENĖ – pianistė, meno daktarė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, Kauno klinikų ikimokyklinio ugdymo skyriaus vadovė. Muzikos pedagogikos srityje su įvairaus amžiaus vaikais bei suaugusiaisiais dirba 17 metų. Virginijos auklėtiniai ne kartą yra dalyvavę bei pelnę apdovanojimus respublikiniuose ir tarptautiniuose jaunųjų atlikėjų konkursuose. Remiantis įgyta visapuse pedagogikos patirtimi bei pasauliniais muzikos švietimo pavyzdžiais, 2018 metais Virginija Unguraitytė Levickienė įkūrė naujos kartos muzikos mokyklą – „Tylos muzikos studiją“.

 

 

 

 

 

 

SERGEJUS KRINICINAS yra Lietuvos klasikinės gitaros festivalių bei konkursų laureatas. Gitaristas yra koncertavęs su Lietuvos kameriniu orkestru (diriguojamu prof. Saulius Sondeckio), Kauno, Lietuvos muzikos irteatro akademijos, Klaipėdos kameriniais orkestrais ir Kauno simfoniniu orkestru. Neretai Sergejų galima pamatyti scenoje su žymia mūsų šalies dainininke Judita Leitaite, su kuria atlikėjas yra išleidęs rusų romansų kompaktinę plokštelę. Gitaristo muzikinės veiklos sąraše – ir nuo 2010 m. aktyviai koncertuojantis „Džentelmenų duetas“ kartu su garsiu smuikininku Vilhelmu Čepinskiu. Taip pat koncertuoja Baltijos gitarų kvarteto sudėtyje.

Sergejus taip pat yra aktyvus pedagogas – 2001 m. įkūręs gitaros klasę Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, išugdė ne vieną respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatą. Nuo 2011 m. Sergejus dėsto Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, kur šiuo metu eina docento pareigas.

 

 

 

 

 

 

Smuikininkė IEVA LAUČKAITĖ yra Kauno miesto simfoninio orkestro ir Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio orkestro atlikėja. Taip pat, vadovauja Kauno J. Gruodžio konservatorijos styginių instrumentų orkestrui, dėsto smuiko specialybę ir kamerinį ansamblį. Dalyvauja įvairiuose koncertuose ir projektuose, kuriuose groja ir elektriniu smuiku. Jos repertuaras, kaip ir meilė muzikai, aprėpia daug stilių – nuo baroko iki džiazo improvizacijų.